Poradna pro rodinu Přerov v nových prostorách

01. 09. 2022 v 9:35 hodin
Od 1. září letošního roku se Poradna pro rodinu v Přerově přestěhuje z budovy na Velké Dlážce 44 do nových prostor Všeobecné zdravotní pojišťovny v Přerově, ul. Smetanova 9. Poradna pro rodinu se tak více přiblíží klientům do centra města a také se stane dostupnější pro klienty, kteří cestují, nebo přicházejí od vlakového či autobusového nádraží.
Srdečně zveme všechny občany na slavnostní otevření poradny v nových prostorách dne 6. října 2022 v době od 9 do  15 hodin.
Poradna pro rodinu pomáhá bezplatně a diskrétně jednotlivcům, párům a rodinám v oblasti rodinného poradenství (např. při výchovných potížích s dětmi, při zvládání negativních pocitů u dětí – např. zlosti a vzteku, nebo při řešení rodinných vztahů a konfliktních situací v rodině), párového poradenství (pomoc při řešení partnerských neshod), nebo rozvodového poradenství (pomoc při zvládání rodičovského konfliktu a jeho smírného řešení, motivace rodičů k dohodě na výchově dětí). Ke konzultacím je vhodné se předem objednat, a to na č. 731 447 458.
Poradna pro rodinu Přerov je také odloučeným pracovištěm Intervenčního centra Olomouc, které poskytuje podporu a pomoc obětem domácího násilí. Sociální služba je bezplatná a klienti zde mohou vystupovat zcela anonymně. Kontaktovat ji můžete na č. 775 864 677.
Poradna pro rodinu doprovází pěstounské rodiny v rámci dohod o výkonu pěstounské péče. Kontakt na klíčovou pracovnici dohod je 725 477 828.
Neváhejte a již nyní se objednejte ke konzultacím. Poradna bude služby poskytovat bez omezení provozu po celou dobu stěhování pracoviště. Doufáme, že se u nás občané budou cítit příjemně a věříme, že díky novým prostorám budeme moci dále zkvalitňovat naše služby. Více se o naších službách dozvíte na internetových stránkách www.ssp-ol.cz.
Tým pracovníků Poradny pro rodinu v Přerově
pozvanka-otevreni-poradny.pdf
 
top