01

Pokud si přejete domluvit schůzku se sociální pracovnicí nebo psycholožkou, můžete nám zavolat, napsat SMS zprávu, zprávu na WhatsAppu nebo e-mail. Můžete se přijít objednat také osobně, ale doporučujeme zvolit spíše jednu z předchozích možností. Je totiž možné, že by se v době vašeho příchodu pracovníci mohli věnovat jiným klientům a neměli by na spolupráci s vámi prostor.

K objednání schůzky není potřeba žádné doporučení ani žádanka. 

02

Naše pracoviště najdete na adrese Karolíny Světlé 2a, Olomouc. U vchodových dveří zazvoníte na zvonek označený „Rodiny s dětmi“, nebo již od nás budete mít předem zaslaný kód od hlavních dveří a zazvoníte na nás až u našich dveří v 2. patře budovy. Zvonky jsou zde popsány již přímo jmény pracovnic. 

První schůzka s odborným pracovníkem služby trvá přibližně 60 – 90 minut a slouží ke vzájemnému představení a zorientování se ve vaší životní situaci. Setkání probíhá v pracovně, kde nás nebude nikdo rušit, nebo v případně spolupráce se sociální pracovnicí i mimo naše pracoviště. V průběhu první schůzky probereme možnosti řešení vaší situace a dohodneme se na dalším postupu. 

03

Nejste si jistí, zda se na nás obracíte správně? I tak se nám ozvěte. Když vyhodnotíme, že je pro vás vhodnější jiná služba, předáme vám kontakt. 

Naše kontakty naleznete zde. 

top