Den pro rodinu vlastní i náhradní

12. 09. 2020 v 10:25 hodin

Olomoucký kraj ve spolupráci se Statutárním městem Olomouc a organizacemi doprovázejícími pěstounské rodiny Vás zve na akci Den pro rodinu vlastní i náhradní, včetně Dne (pro) pěstounství. Vezměte své blízké a přijďte s námi 12. září strávit hezké odpoledne. Dozvíte se více o náhradní rodinné péči na třetím ročníku Dne (pro) pěstounství, který proběhne od 9:30 hodin ve Smetanových sadech, v Olomouci (mezi Palmovým skleníkem a jezírkem).

Letos se mohou návštěvníci těšit na „hospodské“ kvízy, výstavu fotografií s příběhy ze života pěstounů, vystoupení hudební skupiny dětí z Dětského domova Olomouc, na nevšední žonglérské kousky spolku Cascabel, na adrenalin při předvedení parkouru dětí z DDM Olomouc, napětí zažijete při šermu za zvuku bubnů a zírat budete na vědecké pokusy a Bubble show týmu z Pevnosti poznání. Akce vyvrcholí vystoupením slovenské skupiny The Backwards.
 

Srdečně zveme všechny příznivce náhradní rodinné péče, zájemce o pěstounství, pěstounské rodiny i širokou veřejnost.

Více informací se dozvíte na nových webových stánkách k pěstounské péči v Olomouckém kraji http://pestounijsouok.cz/. Na webových stránkách naleznete pozvánky na další doprovodné akce, které se uskuteční během Týdne (pro) pěstounstvíod 7. 9. do 12. 9. 2020.

 

top